На Хрещатику зникли графіті: що сталося
![Вулиця Хрещатик – вулицю очистили від написів](https://novyny.live/cdn-cgi/imagedelivery/4_JwVYxosZqzJ7gIDJgTLA/61bb4cd6e9fcb-kreshchatyk-2.jpg/16x9)
На Хрещатику 21а, біля арки будинку, відмили сходинки від графіті і бруду.
Про це повідомляє "Києве, Мій" на своїй Facebook-сторінці.
Що відомо
Сьогодні, 16 грудня, волонтери отримали доступ до води за адресою Хрещатик 21/21а і відмили сходинки, які розташовані біля арки будинку від графіті і бруду.
Хто цим займався
Соціальна організація "Києве, мий", яка складається з 5 осіб, сьогодні відмила сходинки від малюнків. Раніше, на Хрещатику, 27, біля магазину "Всі.Свої", організація вимила будівлю. Також відомо, що активісти вже 2 роки займатимуться тим, що відмивають місто від бруду.
Як реагують люди
Люди в коментарях підтримують ініціативу волонтерів, адже з ними рідне місто киян стає чистішим і неналежні малюнки зникають з вулиць. Люди вдячні за те, чим займається організація.
Більше новин Києва
- Біля метро "Либідська" з'явилися скляні зупинки громадського транспорту
- У Дніпровському районі Києва стартував масштабний ремонт вулиці Ентузіаст. Це перший капітальний ремонт з 1981 року.
Читайте Новини.LIVE!